Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika..
Grozs:
Tavā grozā ir 0 Preces

GARANTIJAS NOTEIKUMI

Mūsu sortimentā galvenokārt piedāvājam datoru rezerves daļas, kuras paredzētas oriģinālo ražotāja detaļu aizstāšanai vai nomaiņai. Šīs detaļas pakļautas riskiem un nolietojumam, kuri katrai preču grupai ir atšķirīgi, tāpēc ļoti dažādi ir arī garantijas termiņi un noteikumi. Allaž esam pateicīgi par klientu sapratni garantijas jautājumos, taču vienmēr atradīsies pircējs, kurš, piemēram, ieradīsies mainīt ar pienu pielietu klaviatūru vai arī pēc pusotra gada atnesīs nestrādājošu bateriju un teiks, ka "tā jau bija no paša sākuma". Par to šajā sadaļā.

 

BATERIJAS

Garantija 6-12 mēneši (garantijas termiņš norādīts pie katras baterijas apraksta). Baterijas pakļautas dabīgās nolietošanās riskam, tāpat to darbības un ekpluatācijas ilgumu ietekmē ārējie faktori - mitrums un temperatūra, kā arī lietošanas intensitāte. Par to visu plašāk šeit. Mūsu piedāvātās baterijas garantijas gadījumos mainām 1-2 nedēļu laikā, ja nav pieejamas noliktavā.

Baterija noteiktajā garantijas laikā tiek mainīta, ja:

•  pēc pilnas tās uzlādes dators nestrādā ilgāk kā 50% no sākotnējā vidēji noteiktā darbības laika; dažādu modeļu portatīvajiem datoriem sākotnējais bateriju darbības laiks ir atšķirīgs, tas atkarīgs no daudziem faktoriem - ekrāna tipa un izmēra, procesora jaudas, noslodzes utt. Piemēram, portatīvajam datoram ar divkodolu procesoru, 15.6" LED ekrānu un 4400mAh Li-Ion akumulatoru sākotnēji baterijas režīmā jāstrādā aptuveni 2h, tātad baterija pēc, piemēram, 10 mēnešiem var tikt mainīta, ja tā nestrādā ilgāk par 50 minūtēm;

•  nav iespējams bateriju uzlādēt līdz 100%;

•  operētājsistēma vai datora BIOS neatpazīst bateriju.

Baterija netiek mainīta, ja:

•  uzlādes ciklu skaits garantijas laikā ir pārsniedzis ražotāja noteikto; lielākoties noteiktais skaits ir 200-300 reizes;

•  baterijai konstatēti ārēji mehāniski bojājumi.

 

DISPLEJI

Garantija 6-12 mēneši. Mūsu piedāvātos displejus garantijas gadījumos mainām 1-2 nedēļu laikā, ja nav pieejami noliktavā. 

Displejs noteiktajā garantijas laikā tiek mainīts, ja:

•  uz tā novērojami pleķi, horizontālas vai vertikālas līnijas, vizuāli defekti, kurus nav radījis klients;

• "beigto pikseļu" skaits pārsniedz 2; gadījumā, ja klients vēlas tā saukto "zero pixel warranty" jeb "nulles pikseļu garantiju", tiek piemērota papildus maksa 10EUR par displeja pārbaudi.

Displejs netiek mainīts, ja:

•  tam konstatēti mehāniski bojājumi, piemēram, sabojāta kontaktligzda signālkabelim;

•  uz displeja vadības plates konstatētas deguma pēdas.

   

KLAVIATŪRAS

Garantija 6-12 mēneši. Mūsu piedāvātās klaviatūras garantijas gadījumos mainām 1-2 nedēļu laikā, ja nav pieejamas noliktavā. Jāatceras, ka klaviatūra ir izejmateriāls - no visām portatīvo datoru rezerves daļām tā ir pakļauta vislielākajam mehāniskam nolietojumam.

Klaviatūra noteiktajā garantijas laikā tiek mainīta, ja:

•  nespiežas vai grūti spiežas kāds taustiņš vai vairāki; dators regulāri "nereaģē", tos nospiežot;

•  nekvalitatīvs signālkabelis, ārēji vizuāli defekti, kurus nav radījis klients.

Klaviatūra netiek mainīta, ja:

•  tā bijusi pakļauta ārējai iedarbībai (mehānisks bojājums, putekļi un netīrumi, ieliets šķidrums utt.) un tās vizuālais stāvoklis ļauj secināt par lielu tās nolietojuma pakāpi.

 

BAROŠANAS BLOKI

Garantija 6-12 mēneši. Mūsu piedāvātos barošanas blokus garantijas gadījumos mainām 1-2 nedēļu laikā, ja nav pieejami noliktavā. Jāatceras, ka vēlams vienmēr iegādāties oriģinālos vai vismaz augstas kvalitātes savietojamos barošanas blokus, jo nekvalitatīvu bloku dēļ var tikt nodarīti pamatīgi bojājumi datora pamatplatei, diskam utt. Mūsu piedāvato savietojamo bloku kvalitāti garantējam, vienīgi jāņem vērā, ka savietojamo bloku komplektēšanā parasti tiek izmantoti nekvalitatīvāki materiāli, piemēram, plānāka un cietāka kabeļa izolācija (pie stiprinājuma vietas korpusā tas ātrāk pārlūzt), kas, protams, ievērojami saīsina ierīces prognozējamo ekspluatācijas mūžu. 

Barošanas bloks noteiktajā garantijas laikā tiek mainīts, ja:

•  sekundārajā pusē izejas barošanas parametri neatbilst ražotāja noteiktajiem;

•  bloks regulāri karst pat pie nelielas noslodzes; ir skaļš, piemēram, sīc;

Barošanas bloks netiek mainīts, ja:

•  tas bijis pakļauts ārējai mehāniskai iedarbībai (bojāts kontaktspraudnis vai kabelis);

•  bloks ekspluatēts negaisa laikā elektrotīklā, kam nav pietiekoša aizsardzība.

 

CIETIE DISKI

Garantija 24-60 mēneši. Mūsu piedāvātos cietos diskus garantijas gadījumos mainām 1-2 nedēļu laikā, ja nav pieejami noliktavā. Jāatceras, ka mēs nenesam nekādu atbildību par klienta datiem - paša klienta pienākums ir tos dublēt, saglabāt utt. Datu saglabāšana, atjaunošana, operētājsistēmu instalēšana utt. tiek veikta par atsevišķu samaksu - cenrādis pieejams sadaļā SERVISS.

Cietais disks noteiktajā garantijas laikā tiek mainīts, ja:

•  datora BIOS vai operētājsistēma to neatrod vai tā defekta dēļ nestartējas dators;

•  diska ražotāja testa programma uzrāda kritiskus diska S.M.A.R.T. datus; virsmas, elektronikas utt. defektus;

Cietais disks netiek mainīts, ja:

•  tas bijis pakļauts ārējai mehāniskai iedarbībai (bojātas kontaktligzdas) vai mēģināts atvērt diska korpusu, sabojājot ražotāja garantijas uzlīmi.

 

NAUDAS ATGRIEŠANA PAR DEFEKTĪVU PRECI

Klientam atgriezīsim naudu pilnā apmērā, ja vismaz 2 reizes garantijas laikā mainīta iegādātā prece. Ar citiem iespējamajiem gadījumiem, kas saistīti ar preču vai naudas atgriešanu, variet iepazīties sadaļā FAQ.