Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika..
Grozs:
Tavā grozā ir 0 Preces

Privātuma politika

 

1. Ievads

SIA "Datorlietas", (turpmāk tekstā – “Veikals”), ar šo paskaidro, kā un kādēļ mēs apstrādājam fizisko personu datus kādas fizisko personu, kuru datus mēs apstrādājam, tiesības.

Šī atruna attiecas uz datiem, kurus mums ir iesniegusi pati fiziskā persona.

2. Personas datu apstrādātājs

SIA "Datorlietas"

Juridiskā adrese: Skolas 13-32, Ikšķile, Ikšķiles novads, Latvija, LV-5052

Biroja adrese: Klusā iela 9-1, Rīga, Latvija, LV-1013

Reģ. Nr. 40103785135

Tel. +37129256307

E-pasts: sales@datorlietas.lv

3. Kādus datus mēs apstrādājam

Mēs apstrādājam tikai Jūsu iesniegtos personas datus un tikai tad, ja šos datus mums iesniedzat Jūs, šādi ir iegūta Jūsu piekrišana to apstrādei, un pastāv kāds no šādiem apstākļiem:

pasūtījuma, pirkuma vai pakalpojuma līguma noslēgšana;

tiesību normās paredzēto pienākumu izpildei.

4. Datu uzkrāšanas tiesiskais pamats

Dati tiek uzkrāti ievērojot LR normatīvos aktus un Vispārīgo datu aizsardzības regulu gadījumos, kad Jūs šajā vietnē veicat preču pieejamības pieprasījumu vai pasūtījumu, lai iegādātos Veikalā preci vai saņemtu pakalpojumu.

Mēs apstrādājam Jūsu datus, kas nepieciešami, lai Jūs varētu maksājumus, lai mēs varētu tikt maksājumu apstrādi, un preču piegādi, kā arī, lai nepieciešamības gadījumā sazinātos ar Jums.

5. Datu nodošana trešajām personām

SIA "Datorlietas" nenodos uzkrātos fizisko personu datus trešajām personām.

6. Datu apstrādes process

Dati tiek uzglabāti atbilstoši LR normatīvajos aktos noteiktajām prasībām par grāmatvedības datu uzglabāšanu.

Mēs apstrādājam personas datus arī, lai tiktu realizētu patērētāju tiesības, piemēram, lai izskatītu pircēju sūdzības par iegādātajā precēm vai saņemtajiem pakalpojumiem.