Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika..
Grozs:
Tavā grozā ir 0 Preces

KAS MĒS ESAM?

Esam neliels uzņēmums Rīgā, kas apvieno speciālistus ar vairāk kā 15 gadu pieredzi IT jomā un turpina veiksmīgi attīstīties, par spīti tirgus piesātinātībai un konkurencei. 

KO MĒS DARĀM?

Kā pamatvirziens savulaik izvēlēts strauji augošais portatīvo datoru tirgus, taču, ņemot vērā lielo konkurenci jaunu datoru tirdzniecībā, esam izvēlējušies galveno akcentu likt uz kvalitatīvu servisu un piedāvāt maksimāli plašu portatīvo datoru rezerves daļu klāstu, kurš ir pieejams uz vietas.

Pēdējo gadu laikā ievērojami pieaudzis portatīvo datoru displeju un akumulatoru tirdzniecības apjoms, kam par iemeslu jāmin ļoti konkurētspējīgā cena un serviss, kā arī pieredze un zināšanas attiecīgajos segmentos. Šeit arī jāmin fakts, ka arvien biežākas kļūst situācijas, kad svarīga ir nevis tikai lēta cena kādai datora komponentei, bet arī iespēja to uzreiz nomainīt, ko lielākoties nevar piedāvāt lielie tirgotāji. 

KĀPĒC MĒS? 

 

•  PIEREDZE 

Bez pieredzējušiem servisa un tirdzniecības speciālistiem nav iespējama kvalitatīva klientu apkalpošana - viena no mūsu pamatnostādnēm.

•  DRAUDZĪGAS CENAS

Kā neliels uzņēmums varam piedāvāt saviem klientiem ļoti elastīgu cenu, kā arī piegādes un izpildes termiņu politiku – ikkatrs klients mums ir svarīgs.

•  LABAS ATSAUKSMES

Kā zināms, jebkurš neapmierināts klients var būt bieds uzņēmuma reputācijai, tādēļ cenšamies, lai par mums var spriest tikai pēc labajiem darbiem un pozitīvajām klientu atsauksmēm.

•  IDEĀLA ATRAŠANĀS VIETA

Rīgas centrs, ērti piebraukt, nav jādomā, kur atstāt auto - tas nav mazsvarīgi.